Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7387
Stary 30.08.2011, 13:41
shang83 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy może ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z kupnem biletów na mecze wyjazdowe LE, czy będzie to sprzedaż połączona z transportem czy będzie się dało kupić sam bilet na mecz a transport zorganizować sobie samemu?
Raczej nie łączą sprzedaży biletów z wyjazdem , po za tym jak się można było przekonać w Rydze kupując bilet na miejscu w kasie trafiało się do tego samego sektora ale przedzielonego od reszty kibiców z Krakowa bez dostępu do wc , bufetu i informacją że klub nie bierze za nas odpowiedzialności i jeszcze tego samego dnia dzwonili do Rygi żeby zablokować sprzedaż biletów na miejscu .
Tak wygląda dbałość o kibiców na dalszym wyjeździe według dbającego o marketing i poszanowanie kibiców Basałaja to tak w nawiązaniu do afery Małeckiego.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując