Hahahahahahaha hahahaha "Z takiego karkołomnego punktu widzenia faktycznie "Niezależna" wyłamuje sie za schematu i całe szczęście bo kolega może sobie tam wejść i zobaczyć jak wygląda normalność" nic mnie tak ostatnio nie rozbawiło, publiką sondaże, te gdzie PiS zyskuje, przedstawiająfałszywy obraz rzeczywistości, no chyba że dla ciebie pomijanie nie pasujących faktów to normalność, to o czym my mamy dyskutować. Masz "
Tusk inwigilował prezydenta Lecha Kaczyńskiego" poczytaj o nowych sensacjach niezaleznej, które jak to zazwyczaj mijają się z prawdą przez niewiedze tamtejszych redaktorów
St@chu napisał(a):

Swoją drogą, czy jakiś zwolennik PiS mógłby mi wytłumaczyć w jakiś logiczny sposób, jaki jest powód bojkotowania przez tą partię udziału w debatach przedwyborczych? Jakkolwiek bym analizował taką postawę to jej nie rozumiem... Wydaje mi się, że to nic innego, jak zwyczajne strzelanie sobie w stopę przed wyborami...
Powstaje wrażenie, że partia boi się dyskusji i nie ma nic do zaoferowania, a to przecież nieprawda, co stwierdzam nawet mimo mojej niezbyt dużej sympatii do tego ugrupowania (abstrahując od poziomu tej oferty).
|
PiS zawsze musi być na nie.
A co do niezaleznej jeszcze, to jak ktoś chce sobie humor poprawić to niech poczyta komentarze tam, tam to ludzie mają jazdy, albo im się tak w domach nudzi że to wymyślają albo naprawdę coś z nimi nie tak