fcb4 ale co ma zgrywanie się do indywudalnych umiejętności zawodników? Widziałeś jakie oni mają dokładne podania, jak im sie piłka klei do nogi?
i to nie jest pierwszy raz bo każdy południowy zespół robi w konia polski zespół - tak samo miażdżącą przewgę miała Braga jak grała z Lechem... po prostu południowcy są szybsi, mają lepsza technikę i dzięki temu po nas jadą.. dlatego należy inwestować w połudowniowców - Brazylijczyków, Argentyńczyków, Portugalczyków, Hiszpanów i takich Meliksonów z krajów arabskich.
"Przede wszystkim to oni mieszkają na bajkowej wyspie gdzie macie 350 słonecznych dni w roku

"
No tak, o tym też pomyślałem.. zawodnicy mają tam jak w raju... po meczu nad morze na fajną plażę... raj
ale za to Kraków to najladniejsze miasto w Polsce i tez ma wiele atutów (nie licząc pogody) - i piszę to jako rodowity ślązak nie mający z Krakowem nic wspólnego.
"Dlatego większość transferów to wypożyczenia i krótkoterminowe umowy. ( Lamey, Biton, Diaz, Nunez)."
i na pierona to komu? Przecież oni i tak odejdą i znowu będzie trzeba szukać w ich miejsce kogoś innego.. więc to całe zgrywanie drużyny to chyba pic na wodę.