...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Dobrą szkołę językową z rosyjskim ktoś poleci ?
|
Chodzę do profi-lingua przy CK Browarze. Jestem zadowolony. Jakbym się coś uczył to naprawdę sporo bym już wiedział

Zajęcia mam z Rosjanką, która bez problemów mówi po polsku. Grupa 5 osobowa. Przez kilka lekcji chodził Mateusz Kowalski ale chyba zrezygnował
