Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51267
Stary 30.08.2011, 12:16
Oni zgrywali się przez 3-4 lata a my przez kilka m-c więc jest róznica a po drugie Cypr do podatkowy raj więc ci piłkarze mogą zarabiac o wiele więcej netto niż nasi mimo że ich budżet jest niższy.
Odpowiedz cytując