Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6418
Stary 30.08.2011, 12:07
Cytat:
Andrzej Iwan: trener Maaskant niech się weźmie za robotę

- Chcę zobaczyć Wisłę nie tylko broniącą się i kontratakującą - mówi Andrzej Iwan w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".

Co się dzieje z Wisłą?
Moje opinie o Wiśle w ostatnim czasie są takie same - brakuje jej gry zespołowej. Bazuje ona na indywidualnych umiejętnościach takich zawodników jak Melikson czy Małecki. To pozwoliło na zdobycie mistrzostwa Polski i awans do Ligi Europy, ale jak tak dalej pójdzie, to zespół nie będzie w stanie włączyć się do walki o wyjście z grupy. Gra zespołowa leży na całej linii. Jak Wisła będzie grała tak jak teraz, to na nic nie ma szans. Organizacja gry jest katastrofalna. Trener Maaskant tchnął w drużynę morale w sensie wojowniczym, ale jeśli chodzi o grę, to Wisła nie zrobiła kroku do przodu.

Wierzy Pan, że trener Maaskant może coś jeszcze wycisnąć z tej drużyny, czy trzeba rozglądać się za innym szkoleniowcem?
Jak można nie wycisnąć więcej, skoro od roku ta Wisła nic nie gra? Ma fart, walczy i to wszystko. Ten zespół stać na dużo więcej, niż pokazuje. Chciałbym zobaczyć Wisłę grającą w piłkę, a nie tylko broniącą się i grającą z kontrataku. Trenera Maaskanta lubią zawodnicy, ale niech się weźmie za robotę i zacznie tych zawodników gonić do grania w piłkę, a nie tylko do przeszkadzania i biegania.
Jak Pan ocenia zachowanie Patryka Małeckiego, który ostro skrytykował kibiców gwiżdżących na piłkarzy po meczu z Lechią Gdańsk?
Byłem ostatnio jego nadwornym obrońcą, ale skompromitował się totalnie. Powinien przeprosić kibiców, których nazywa "piknikami".

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Trzeźwe spojrzenie na sytuacje Iwana.Niestety,ma racje
Odpowiedz cytując