fcb4 napisał(a):

Ja bym Bogusiego gdzieś wypożyczył a Jirsaka i Kowalskiego sprzedał tylko kto chciałby ich kupić ?
U nas dwie rzeczy powodują że jest jak jest presja wyniku i niecierpliwosc własciciela.
A solidny zespół buduje się przez dłuższy czas mieliśmy takie nie dawno przykład APOEL.
|
Boguskim zainteresowany był bodajże Ruch. Jirsakiem Śląsk, a Kowalski w ŁKS, czy Podbeskidziu pewnie znalazłby miejsce. Co do Jirsaka to przedłużyć kontrakt o rok i wypożyczyć, mam takie wrażenie, że na wypożyczeniu zaskoczy : )