Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51259
Stary 30.08.2011, 11:49
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym Bogusiego gdzieś wypożyczył a Jirsaka i Kowalskiego sprzedał tylko kto chciałby ich kupić ?

U nas dwie rzeczy powodują że jest jak jest presja wyniku i niecierpliwosc własciciela.

A solidny zespół buduje się przez dłuższy czas mieliśmy takie nie dawno przykład APOEL.
Boguskim zainteresowany był bodajże Ruch. Jirsakiem Śląsk, a Kowalski w ŁKS, czy Podbeskidziu pewnie znalazłby miejsce. Co do Jirsaka to przedłużyć kontrakt o rok i wypożyczyć, mam takie wrażenie, że na wypożyczeniu zaskoczy : )
Odpowiedz cytując