|
Ciekawi mnie co z Boguskim, Jirsakiem, Kowalskim.
Moim zdaniem są to gracze, którzy nie zagrają w meczach o stawkę w tej rundzie. Jednak sądzę, że znaleźliby bez problemu inny klub w Ekstraklasie, w którym nie mieliby problemów z regularną grą. Wypożyczenie/sprzedaż wyszłoby im na dobre.
|