Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51256
Stary 30.08.2011, 11:36
Ciekawi mnie co z Boguskim, Jirsakiem, Kowalskim.

Moim zdaniem są to gracze, którzy nie zagrają w meczach o stawkę w tej rundzie. Jednak sądzę, że znaleźliby bez problemu inny klub w Ekstraklasie, w którym nie mieliby problemów z regularną grą. Wypożyczenie/sprzedaż wyszłoby im na dobre.
Odpowiedz cytując