Maciuś napisał(a):

|
To moze lepiej isc drogą Legii i sciagac pojedyncze megagwiazdy jak Ljoboja zamiast dwoch pipek pokroju Bitona i Genkova? Ustalmy sobie ze co okienko sprowadzamy jedna gwiazde i za 3 lata bedziemy miec silnego europejskiego sredniaka, reszte uzupelni sie zdolnymi Polakami i szafa gra.
|
Za 3 lata to Luboja będzie miał 35 lat więc ciężko aby nadal grał na takim poziomie.
Zgodzę się z Twoją tezą pod warunkiem, że sprowadzalibyśmy dobrych piłkarzy w wieku 28-30 lat. Wtedy miałoby to jakiś sens. Lub co roku 1-2 zawodników typu Melikson czy Nunez. Czyli szybkich, dobrych technicznie i wciąż w sile wieku.