Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7385
Stary 30.08.2011, 11:19
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Nie napisałem nic nadzwyczajnego, tylko jak jest i moje obawy o to, co może być.

...widzę w grupie 5ptk. Może ktoś mnie zlinczuje, że pesymistą jestem
Ja uważam, że jesteś optymistą bo osobiście nie licze na nic więcej niż jakieś dwa wymęczone remisy u siebie.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując