WislaOnly napisał(a):

Nie napisałem nic nadzwyczajnego, tylko jak jest i moje obawy o to, co może być. 
...widzę w grupie 5ptk. Może ktoś mnie zlinczuje, że pesymistą jestem
|
Ja uważam, że jesteś optymistą bo osobiście nie licze na nic więcej niż jakieś dwa wymęczone remisy u siebie.