Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline
#
51248
30.08.2011, 10:24
Basałaj zapowiada transfery ale w zimie
http://tsw.com.pl/news/Basalaj-W-zimie-transfery-1328
ardem99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardem99
Znajdź inne posty napisane przez ardem99