|
Jak dla mnie ceny skandalicznie wysokie mając na uwadze klasę przeciwnika. Jak oni chcą zapełnić stadion skoro ustalają ceny na poziomie wyższym niż w LM. "Kiełbaska" mówił prorocze słowa - będzie grał dla garstki ludzi którzy zapełnią trybuny za bramką bo kupowanie biletów na inne sektory to masochizm..
|