Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6515
Stary 30.08.2011, 09:43
Jak dla mnie ceny skandalicznie wysokie mając na uwadze klasę przeciwnika. Jak oni chcą zapełnić stadion skoro ustalają ceny na poziomie wyższym niż w LM. "Kiełbaska" mówił prorocze słowa - będzie grał dla garstki ludzi którzy zapełnią trybuny za bramką bo kupowanie biletów na inne sektory to masochizm..

Odpowiedz cytując