|
Tak jak piszesz Tofik, Melikson gra najlepiej jako lewy skrzydłowy schodzący do środka i tak powinien grać też u nas.
Niestety jak coś chcemy osiągnać w Europie musimy mieć na środku pomocy (czy to defensywni, czy ofensywni) zawodników dobrych w odbiorze i asekuracji i do tego przede wszystkim o niesamowitych płucach, ani Melikson, ani Garguła takimi zawodnikami nie są (zresztą Garguła w Bełchatowie, też częściej grał na lewej pomocy i schodził do środka).
|