Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2652
Stary 30.08.2011, 09:04
Czy to oznacza, że teraz przy Reymonta zrobi się nerwowo?
Jako prezes zarządu nie przewiduję żadnej rewolucji, jeśli o to panu chodzi. Trener Maaskant nie musi się martwić o zachowanie posady, zaś dyrektor sportowy Stan Valckx może spokojnie przygotowywać kolejne transfery, bo zimą z pewnością Wisła znów dokona wzmocnień.

Czyli letnia kadra jest już zamknięta?
Nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów, więc nie ma potrzeby dokonywania kolejnych transferów ze względów sportowych. A i ze względu na rachunek ekonomiczny nie mamy takich planów.
Odpowiedz cytuj±c