Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51245
Stary 30.08.2011, 08:27
Z Sobolem mam nadzieję nie przedłuża kontraktu. Wtedy nikt młody i dobry pewnie znowu nie przyjdzie a środek pola to nadal będzie dziura i miejsce w które się nie podaje, bo piłka parzy.

pit5791 napisał(a):Wyświetl post
LO to niestety konieczność najlepiej na już.
W zimie trzeba szukać napastnika, który strzela bramki i moim zdaniem nowego środkowego/defensywnego pomocnika, z duża wydolnościa i prostopadłym podaniem (Apoel gdzieś takich znalazł).
Przy całej sympatii do Wilka, wielkim szacunku do Sobola, czy wielkich nadziejach podkładanych w Nunezie, żaden z nich to nie jest środkowy/defensywny pomocnik na poziomie europejskim.
Może Nuneza spróbować na LO i wtedy szukać w zimie 2-ch środkowych pomocników, którzy techniką i z klepy potrafią wyjść spod pressingu.
Napastnicy i skrzydłowi nic nie ugrają, jeśli nie ma im kto podać piłki i rozegrać na klepę, ale nie raz na pół roku, ale kilka razy w meczu.
Gdyby w Wiśle grał Xavi i Iniesta, to podejrzewam, że Melikson, Biton i Iliev już mieliby nastrzelanych mnóstwo bramek.
Brawo. Wreszcie ktoś zaczyna zauważać. Tylko..czy taki jest w klubie plan ? Bo przedłużenie kontraktu z Sobolem i wychwalanie go na każdym kroku plus kupienie tylko skrzydłowego bez taktyki z Argentyny i wstawienie do środka trochę temu przeczy. Chyba, że ty tylko pod publiczkę i pod kibiców, żeby nie było wkurzenia że chcą wszystkich Polaków wywalić.
pit5791 napisał(a):Wyświetl post
Nasze najsłabsze formacje teraz to:
1. LO
2. środek pomocy (zarówno defensywni jak i ofensywni pomocnicy (Melikson to nie jest ofensywny pomocnik))
3. atak

Szukając pozytywów, ostatnio coraz mniej narzekamy na środek obrony, czyli jest jakiś postęp
Zgadzam się. Jedno "ale" co do Meliksona. On jest ofensywnym jak najbardziej, ale nie rozgrywającym. Grał w Izraelu jako lewy skrzydłowy schodzący do środka. I trzeba pojść tym tropem, a szukać of pomocnika ew próbować tam Nuneza, który z zadaniami do przodu radzi sobie lepiej.
Ostatnio edytowane przez tofik : 30.08.2011 o godz. 08:40.
..
Odpowiedz cytując