|
brak mini karnetu jest duzym bledem... Mysle, ze kilka tysiecy osb by go kupilo, i juz klub mialby z tymi miejscami spokoj. A Kibice wygode, bo niektorzy dojezdzaja z dosyc daleka.
Tak wiec, nowa osoba od marketingu jeszcze nie ogarnela sie po awansie...
|