Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6511
Stary 30.08.2011, 07:51
brak mini karnetu jest duzym bledem... Mysle, ze kilka tysiecy osb by go kupilo, i juz klub mialby z tymi miejscami spokoj. A Kibice wygode, bo niektorzy dojezdzaja z dosyc daleka.

Tak wiec, nowa osoba od marketingu jeszcze nie ogarnela sie po awansie...
Odpowiedz cytując