Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4633
Stary 30.08.2011, 07:50
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Cracovia (przy takiej bryndzy) raptem niecałe 2 tysiące mniej od Wisły. Wow! Inna rzecz, że grali z nami.. Ale nie tylko.
Jakiej bryndzy ? Początek ligi (2 mecz u siebie). Po tym jak ktoś im wmówił, ze w tym sezonie walcza o ......puchary nagle zrobiło sie tłoczno. No i najtańsze chyba bilety w ekstraklasie. Dla sporej części porównywalne z ceną szaletu w Krakowie. A dla studentów np. ...5 zł.
Odpowiedz cytując