0 22 napisał(a):

|
Cracovia (przy takiej bryndzy) raptem niecałe 2 tysiące mniej od Wisły. Wow! Inna rzecz, że grali z nami.. Ale nie tylko.
|
Jakiej bryndzy ? Początek ligi (2 mecz u siebie). Po tym jak ktoś im wmówił, ze w tym sezonie walcza o ......puchary

nagle zrobiło sie tłoczno. No i najtańsze chyba bilety w ekstraklasie. Dla sporej części porównywalne z ceną szaletu w Krakowie. A dla studentów np. ...5 zł.