Mareq napisał(a):

Widzę że niestety pomysłu mini-karnetów na LE nie udało się wprowadzić...
A daleko w przestrzeni i czasie szukać nie trzeba było.
Bystrzaki.
|
Na braku karnetów mogą się przejechać, bo jak pograją "dobrze" na jesień w lidze i w tej grupie LE to na zimowe spotkanie z Twente albo będa bilety za grosze albo będa pustki
