Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6510
Stary 30.08.2011, 07:34
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Widzę że niestety pomysłu mini-karnetów na LE nie udało się wprowadzić...
A daleko w przestrzeni i czasie szukać nie trzeba było.
Bystrzaki.
Na braku karnetów mogą się przejechać, bo jak pograją "dobrze" na jesień w lidze i w tej grupie LE to na zimowe spotkanie z Twente albo będa bilety za grosze albo będa pustki
Odpowiedz cytując