Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51241
Stary 30.08.2011, 01:45
Doprawdy nie wiem na czym polegają te spory, bo sprawa jest prosta.

Potrzeba po jednym piłkarzu do każdej formacji, który mógłby stać sie jej liderem lub współ-liderem, lub co najmniej jej realnym i jakościowym wzmocnieniem. Nie jest konieczne sprowadzenie bramkarza, ale jeden obrońca (LO), jeden pomocnik(skrzydłowy lub środkowy) i jeden napastnik (podobnie czyli skrzydłowy lub środkowy) by sie przydali. Trzy transfery a dokładnie jakie, zobaczymy po tym co pokażą Jovanović (bo może zagra na LO), Nunez, Biton, Genkow...pożyjemy, zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez milosz : 30.08.2011 o godz. 01:52.
Odpowiedz cytując