w pierwszym meczu u siebie był ten błąd, że cały czas było o Meczu z Apoelem, przeglądając stronę www miałem wrażenie, że w ogóle tego meczu(z Lubinem) nie ma
-wakacje, a także to że duża część studentów jest w tej chwili poza Krakowem też ma znaczenie,
do tego nie każdy przy tylu atrakcjach, tylu możliwościach w lecie, pójdzie na mecz
przyznam się, że choć trochę mam do Krakowa, bardziej odpowiadałby mi środek tygodnia aniżeli sobota czy niedziela, a bywały takie czasy, że obejrzałem na żywo w tv może 3-4 mecze w sezonie
więc to nie jest też tak, że niedziela czy sobota to idealny dzień na grę,
... szukam dogodnego poniedziałku na meczy Wisły u siebie
