2 pkt to nie bardzo bo z Polonii powinny jednak przyjechać 3 pkt, Zagłębie patrząc obiektywnie zasłużyło na ten punkt w Krakowie.Tyle ile jest to chyba zbytnio nie za dużo i nie za mało, patrząc tak z boku na nasze występy

Lechia u nas na wygraną też nie zasłużyła, a co robili nasi to już pomińmy.