Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13169
Stary 29.08.2011, 22:28
2 pkt to nie bardzo bo z Polonii powinny jednak przyjechać 3 pkt, Zagłębie patrząc obiektywnie zasłużyło na ten punkt w Krakowie.Tyle ile jest to chyba zbytnio nie za dużo i nie za mało, patrząc tak z boku na nasze występy
Lechia u nas na wygraną też nie zasłużyła, a co robili nasi to już pomińmy.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 29.08.2011 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując