Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51236
Stary 29.08.2011, 22:15
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Wiem przesadziłem z tą rewolucją, myślałem o jakiś 3 transferach: LO,ŚP i NP a'la Frankowski tylko lepszy Można też pomyśleć o bramkarzu.
ŚP nie potrzebny - jest Nunez i Wilk. To naprawdę nie są źli piłkarze. Napastnik - jest Biton i Genkov. Genkov jest zablokowany, ale co do Bitona, to jego przydatność będzie można ocenić gdy w końcu dostanie trochę więcej niż jedno podanie na mecz. Priorytetem jest dla mnie LO i skrzydłowy (miło by było gdyby mógł zagrać także na środku jako szybki napastnik, ale nie będzie tragedii jeżeli tego nie będzie potrafił) bo na skrzydłach mamy ciężką PADAKĘ - bezużyteczny Kirm, Mały wkręcający się sam w ziemię i jedyny dobry na chwilę obecną Illiev, ale on ma już 32 lata, więc niedługo już pogra na zadowalającym poziomie.

Odpowiedz cytując