Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51235
Stary 29.08.2011, 22:05
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Wiem przesadziłem z tą rewolucją, myślałem o jakiś 3 transferach: LO,ŚP i NP a'la Frankowski tylko lepszy Można też pomyśleć o bramkarzu.
Jeśli Biton się nie zaaklimatyzuje, a Genkov nie odzyska skuteczności i nie ustabilizuje formy, kupno napastnika będzie koniecznością. To samo dotyczy Nuneza i pozycji środkowego pomocnika. LO przyjdzie na pewno, mam nadzieję, ze jeszcze zimą, a nie latem.

Mam nadzieję, że w klubie znajdzie się kasa na LO, ŚP i NP i to takich, którzy od razu będą mogli wejść do drużyny i zwiększyć jej jakość.
Odpowiedz cytując