tsw biała gwiazda napisał(a):

Wiem przesadziłem z tą rewolucją, myślałem o jakiś 3 transferach: LO,ŚP i NP a'la Frankowski tylko lepszy Można też pomyśleć o bramkarzu.
|
Jeśli Biton się nie zaaklimatyzuje, a Genkov nie odzyska skuteczności i nie ustabilizuje formy, kupno napastnika będzie koniecznością. To samo dotyczy Nuneza i pozycji środkowego pomocnika. LO przyjdzie na pewno, mam nadzieję, ze jeszcze zimą, a nie latem.
Mam nadzieję, że w klubie znajdzie się kasa na LO, ŚP i NP i to takich, którzy od razu będą mogli wejść do drużyny i zwiększyć jej jakość.