Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
51233
29.08.2011, 21:56
Wiem przesadziłem z tą rewolucją, myślałem o jakiś 3 transferach: LO,ŚP i NP a'la Frankowski tylko lepszy
Można też pomyśleć o bramkarzu.
tsw biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez tsw biała gwiazda