Pojechali, pochodzili sobie po boisku, gdy trzeba było przyspieszali i zrobili co trzeba... czego chcieć więcej?
Mistrzostwo wygrywa się regularnie punktując ze słabszymi, a nie od czasu do czasu wygrywając tzw "hit" - czyli są na dobrej drodze.
Oby jak najdłużej
