Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#606
Stary 29.08.2011, 20:31
Pamiętam jak kolega jakiś czas temu przywiózł Złotego Lecha z Poznania i tak go zachwalał że to niby limitowana edycja.. a później okazało się ze w moim jakże małym miasteczku na pomorzu w zwykłym monopolowym to "cudo" chłodzi się w lodówce i smakuje przeciętnie =)
Odpowiedz cytując