Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 29.08.2011, 20:20
Byłbym zainteresowany treningami kendo gdzieś w okolicach centrum Krakowa. Macie może jakieś namiary? Kiedyś znalazłem coś na Olszy i chyba na św. Jadwigi ale nie wiem czy to jeszcze aktualne?
Odpowiedz cytując