Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3507
Stary 29.08.2011, 19:32
Kurczę, taki ciekawy temat, a zrobił się mały przestój.. tak więc pozwolę sobie zadać zagadkę :}

Edit: Zmieniłem pytanie na bardziej piłkarskie ;]

Kogo przedstawia ten pomnik, gdzie się znajduje i czym mógł się pochwalić ów pan?

Ostatnio edytowane przez miodzio : 29.08.2011 o godz. 23:55.
Odpowiedz cytując