|
Gdybym miał solidne podstawy (pewności nie ma się nigdy ale choć podstawy bo szkółka Wisły póki co przyniosła wielu przyzwoitych grajków ale jedynie przyzwoitych grajków a nie dobrych piłkarzy) aby wierzyć, ze ta inwestycja będzie dobrze realizowana i faktycznie przyniesie za parę lat efekty to Tak, zadowoliłbym się środkiem tabeli przez 3-4 lata. Ale niestety jakoś podstaw do takiej wiary nie widzę, bo centrum treningowe miało powstać ponad 5 lat temu.
|