|
Senior Member
Offline
|
#7381

29.08.2011, 18:08
|
Oldpara napisał(a): 
|
Ogłądałem ten mecz na Polsacie Futbol - tam powinno być z 8 - 1. Sorry, ale przy obecnej formie Wisła nie ma absolutnie żadnych szans z Twente. Pozostaje mieć nadzieje, że formę odbudujemy, i uda sie polec z jakim-takim honorem.
|
znaczy: sa nieskuteczni
(grunt to optymizm)
pozdr! Para 
|
|