Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 29.08.2011, 16:56
miodzio napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, czy jest jakieś piwo stricte pochodzące z Krakowa? Bo chyba na Lubiczu jest jakiś browar...
Na Lubicz jest chyba Okocim, ale zostali wykupieni przez Carlsberga i chyba nie ma tam teraz produkcji.
Odpowiedz cytując