Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline
#
603
29.08.2011, 16:56
miodzio
napisał(a):
Mam pytanie, czy jest jakieś piwo stricte pochodzące z Krakowa? Bo chyba na Lubiczu jest jakiś browar...
Na Lubicz jest chyba Okocim, ale zostali wykupieni przez Carlsberga i chyba nie ma tam teraz produkcji.
sndr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sndr
Odwiedź stronę domową użytkownika sndr!
Znajdź inne posty napisane przez sndr