Drozd napisał(a):

Wiadomo że "niezależna" jest najbliższa prawdy w opisie rzeczywistości, dlatego nie trudno się tam znaleźć.
PiS bez PO nie miałoby przyprawionej bezpodstawnie "gemby", myślisz że by im zaszkodziło?
|
Prawdy ? prawdą nie jest to co by się chciało aby nią było. PiS bez PO nie miałby wroga, a więc podstawy swojej aktualnej egzystencji, czy PiS coś robi aktualnie poza walką z PO ? Cała ich kampania to walka z PO, więc pomyśl jakby sobie radzili bez PO jakby nie mogli tylko rzucać hasełkami i mówić jakie to Po złe i jak niszczy Polskę, a oni by obniżyli akcyze, to nie był szczyt taniego populizmu ? Najbardziej mnie bawi jak ktoś mówi jak to Kaczyńskiemu zależy na Polsce, i jak chce jej dobra, tak by było jakby PiS=Polska, a PiS to nie jest Polska