|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline
|
#6778

29.08.2011, 16:31
|
Ostro się robi.
Cytat:
|
W odpowiedzi przedstawiciele mediów zapowiedzieli bojkot treningu o 17. i nie informowanie o poniedziałkowych zajęciach reprezentacji. Migawki nie ukażą się w TVP, Polscie, nSporcie, Orange Sport, Sport.pl, a teksty o kadrze w ?Rzeczpospolitej?, ?Gazecie Wyborczej?, ?Przeglądzie Sportowym? i pozostałych mediach. - To skandaliczne zachowanie. Przeżyłem wielu trenerów, ale takie coś zdarza się po raz pierwszy - komentuje Jacek Kurowski z TVP. - Zostaliśmy potraktowani jak bezdomne kundle, a przecież jesteśmy przedstawicielami kibiców, którzy chcą wiedzieć co się dzieje z drużyną przed ważnymi meczami. Ciekawe co na to sponsorzy reprezentacji? Sprawdźcie z kim robicie interesy, bo wasze pieniądze są wyrzucane w błoto. Żadna klatka z waszym logo nie pojawi się dziś w mediach - dodaje Mateusz Borek z Polsatu Sport
|
|
|