Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51227
Stary 29.08.2011, 15:37
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Ja chciałbym abyśm pozbyli się paru piłkarzy a wzamian za redukcję ich etatów całą gaże przekazać na szkolenie młodzieży lepsza inwestycja zamiast oglądać Diaza , Jirsaka itp.
Może i lepsza inwestycja, ale przyniesie efekty za 3-4 lata, rozumiem ze przez ten czas zadowolimy się środkiem tabeli?
Odpowiedz cytując