fcb4 napisał(a):

|
Ja chciałbym abyśm pozbyli się paru piłkarzy a wzamian za redukcję ich etatów całą gaże przekazać na szkolenie młodzieży lepsza inwestycja zamiast oglądać Diaza , Jirsaka itp.
|
Może i lepsza inwestycja, ale przyniesie efekty za 3-4 lata, rozumiem ze przez ten czas zadowolimy się środkiem tabeli?