Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13445
Stary 29.08.2011, 15:32
Drozd napisał(a):Wyświetl post
ps. Jakich "ałtorytetów"? Dowolnych. Im większy tym większy kretynizm "potrafi" uzasadnić. Likwidując logiczną potrzebę argumentacji tezy.
Ale autorzy tamtej książki nie pisali jej po to aby coś udowodnić, zapewne nawet nie wiedzą kim jest Kaczyński
Sędzia, każdy widzi to co chce widzieć, i w normalnym kraju opozycja jest po coś więcej niż po to aby 24/7 jechać na rząd i być ciągle na nie tylko dlatego że rząd musi wszytko robić źle, a jak coś zrobi dobrze to i to tak jest złe, tak było jak w opozycji było PO, tak jest i teraz.

PO beż PiS i PiS bez PO by zapewne mało znaczyło. Potem ludzie głosują na PO by PiS nie wygrał i na PiS byle PO nie wygrało, a im tylko o to chodzi\, jedni i drudzy powiedzą wszytko aby wygrać.

Drozd, na tej http://niezalezna.pl/ stronie myślę się odnajdziesz i będziesz idealnie tam pasować, no a ta stronka to już całkiem inny temat, taka hybryda FAKTu i GW, tyle że są jeszcze mistrzami w pomijaniu niewygodnych faktów