Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6488
Stary 29.08.2011, 15:31
Tak w ogóle to chciałbym w tym momencie "pozdrowić" ekonomistów, którzy wmawiali na wiosne mi i innym, że ceny biletów na wiosne były za drogie i jakby były tańsze to na mecze chodziłoby dużo więcej osób.

Teraz macie tańsze bilety i gdzie te tłumy na meczach ligowych? Czyżby jednak wyszło na to, że to nie jest tak że jak15 tysięcy kupiło bilety po 30 zł, to w przypadku jakby bilety było po 25 zł to kupiłoby je 23 tysiące kibiców?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując