Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4706
Stary 29.08.2011, 14:40
Kluvi nie chcę być katem ale skoro poruszyłeś temat angielskiej premiership i porażki Arsenalu to niestety jeśli Wisła zagra z Fullham na wyjeździe tak jak z APOELem na Cyprze to wynik może być podobny do tego ze spotkania Manchester-Arsenal.przem niestety ale chyba mają rację co do Pareiki
Odpowiedz cytując