Kluvi nie chcę być katem ale skoro poruszyłeś temat angielskiej premiership i porażki Arsenalu to niestety jeśli Wisła zagra z Fullham na wyjeździe tak jak z APOELem na Cyprze to wynik może być podobny do tego ze spotkania Manchester-Arsenal.
przem niestety ale chyba mają rację co do Pareiki