Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2718
Stary 29.08.2011, 13:14
Mam prośbe o (tymczasowe) podklejenie tematu o konkursie w którym można wygrać 5k na oprawę meczową:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...40#post1157840

lub (najlepiej) o przypomnienie o tej akcji na stronie głównej w dziale "aktualności". Temat juz raz się tam pojawił i wtedy odzew był bardzo duży. Teraz goni nas Jaga a jest o co powalczyć.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując