Mam prośbe o (tymczasowe) podklejenie tematu o konkursie w którym można wygrać 5k na oprawę meczową:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...40#post1157840
lub (najlepiej) o przypomnienie o tej akcji na stronie głównej w dziale "aktualności". Temat juz raz się tam pojawił i wtedy odzew był bardzo duży. Teraz goni nas Jaga a jest o co powalczyć.