Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4696
Stary 29.08.2011, 12:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Czy po takim czasie mozna oczekiwac tego ze zobaczymy jakis ...styl ?
Wisła ma jakiś... styl. Jeśli jednak chodzi ci o grę na podobnym poziomie i o równie przekonujące zwycięstwa, jak w 2003 czy 2004 roku, już nigdy.
Odpowiedz cytując