Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2687
Stary 29.08.2011, 11:35
Kapcok7 napisał(a):Wyświetl post
Ogarniam ten temat, i stroje Realu, i co powtarzam że nigdy wisła nie grała w strojach Realu, a to była błędna informacja.


Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.
Trzy paski
Odpowiedz cytując