gosc2332 napisał(a):

|
JEDREK76 chodzi o to że Kurski to przypisywał jako sukces rządu, w jego rozumieniu PiS. [...]
|
Chłopie, ale do ciężkiej cholery unaoczniłem Ci to już punkt po punkcie, że przynajmniej w dwóch przypadkach z trzech wymienionych przez Giertycha (mundurki, becikowe) PiS poparł ustawy proponowane przez Giertycha
ministra edukacji w rządzie PiSu, więc chyba mają prawo mówić o tych zmianach jako o wprowadzonych przez swój rząd
Pomijając rzecz jasna fakt, że w przypadku mundurków naprawdę nie ma się czym chwalić i trudno uznać ich wprowadzenie za sukces.
Giertych akurat tutaj przejechał się po Kurskim, którego albo nie było na głosowaniu, albo głosował przeciwko.