Nie bardzo kojarze czy to było zaraz po przyjściu Valckxa, czy w zimie. Ale był temat młodego obrońcy z Ghany Karim Alhassan z Hearts of Oak. No więc on dopiero teraz zmienił klub na Zamalek. Przeszedł za darmo i podpisal kontrakt na 5 lat. Pamiętam że była rozkmina z jego wzrostem. TM podaje 187cm.
