|
GW i TVN to przede wszystkim media tzw. "opiniotwórcze". Jak rzucą temat (szczególnie TVN, GW powoli na szczęście traci swoją dawną siłę przebicia), to potem wszyscy mielą to przez cały dzień albo i dłużej. A jak tam o czymś się nie wspomni, to informacja rzadko kiedy przebija się do opinii publicznej. Widzę że ktoś tu nie rozumie, jak funkcjonują dziś media, jak rozprzestrzenia się informacja.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|