Dzalamidze ma za częste wahania formy, brak mu regularności w grze.
Ja z Widzewa widziałbym u nas dwójkę Madera, Dudu - ten pierwszy rzadko popełnia błędy, dla mnie powinien on tworzyć z Arkiem Głowackim parę stoperów w 11 na EURO 2012, dobrze grający głową, skoczny, zaawansowany technicznie.
A Dudu już wcześniej wielokrotnie reklamowałem myślę że nie ma sensu robić tego po raz kolejny
