Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23472
Stary 28.08.2011, 22:09
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
da się tu konto usunąć ?
W teorii się da, w praktyce admini proszą by po prostu nie używać konta, bo przy usuwaniu kont, na których były posty pisane później robią się problemy z forum.
Z resztą, takie pytanie bardziej się nadaje do tematu pytań do moderatorów.
Odpowiedz cytując