wislakbgc napisał(a):

W teorii się da, w praktyce admini proszą by po prostu nie używać konta, bo przy usuwaniu kont, na których były posty pisane później robią się problemy z forum.
Z resztą, takie pytanie bardziej się nadaje do tematu pytań do moderatorów.