wikink1 napisał(a):

Jak to co ?!Zawodnicy odchodza ,za nimi MAAASKAANT potem WALKKSXS wkońcu Cupiał sprzedaje klub .KONIEC WISŁY !!! ,spadek do 4 . ligi conajmniej :(
Starałem się dostosować interpunkcję, ortografię i formę tak, byś zrozumiał tego posta.
Ogarnij się...