|
To Lechii czy kibicom? Z czym cisnę? Nie zajęli ostatnio dwa razy 8 miejsc? Zwraca ktoś uwagę na szyderkę z 'wielkiej Legii' i pisaniu o 'ległej'? Nie jest to zaczepianie Legii?
Odpowiadam jedynie na żenujące zaczepki.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|