Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13159
Stary 28.08.2011, 20:32
Wczoraj nie było nic zupełnie innego niż w poprzednich meczach
- Widzew prawie w dupę (Biton 90 min)
- Polonia, całkiem przyzwoity mecz jak na ligę, goniliśmy wynik, zaprzepaściliśmy 3 pkt wiadomo dzięki komu.
- Zagłębie 1-0 męczarnie i doskonałe sytuacje Zagłębia
- Korona (można przymknąć oko

We wszystkich tych meczach mieliśmy mało klarownych sytuacji, to co było wleciało do siatki.Wczoraj zabrakło skuteczności i tyle w temacie.

Genkov setka, Biton setka, Iliev ?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 28.08.2011 o godz. 20:34.
Odpowiedz cytując