Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4671
Stary 28.08.2011, 20:08
Maaskant powinien zostac. Moim zdaniem, jesli teraz zostanie zwolniony to powtorzymy bledy z przeslosci - chodzby zwolnienie Dana.

Wydaje mi sie, ze na koniec rundy bedzie mozna zrobic jakies podsumowanie, ja osobiscie skonczylbym z karuzela trenerska.

Skoro Skorza nie zostal zwolniony po Lewadii to nie rozumiem czemu teraz zwalniac Maaskanta ?

Pozatym jak ktos juz tutaj powiedzial. Po pierwsze liczy sie kasa. A ze kasa sie zgadza to dla klubu jest OK.
Odpowiedz cytując