Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mazak
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
51220
28.08.2011, 19:43
mi się wydaje że scouting Wisły musi sięgnąć na Brazylię, Argentynę i portugalię
Wisła potrzebuje dobrze wyszkolonych technicznie ludzi
mazak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mazak
Znajdź inne posty napisane przez mazak